sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

2

Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, które odbyły się w piątek, 4 grudnia 2015 r., o godz. 11.00 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie stały się okazją do podziękowań wolontariuszom. Podziękowania, w imieniu Andrzeja Wiczkowskiego Starosty Ostródzkiego, na ręce opiekunów Szkolnych Klubów Wolontariatu w formie dyplomu oraz upominku, złożyli: pani Grażyna Ostas - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Ostródzie i pan Antoni Smolak - Członkek Zarządu Powiatu w Ostródzie.

Spotkanie uświetnił występ grypy teatralnej „GRiM” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Szymanowie, która przygotowała spektakl pt. „Mimo wszystko”. Dodatkową atrakcją uroczystości były warsztaty rękodzieła przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Miłakowie oraz Zespołu Placówek Szkolno–Wychowawczo–Rewalidacyjnych w Ostródzie. Wolontariusze wraz z wychowankami w/w ośrodków wykonali bombki, kartki, stroiki świąteczne, pierniki. Wspólnie wykonane ozdoby świąteczne będą doskonałymi prezentami, które wraz z niesioną pomocą i uśmiechem wolontariuszy dotrą do ich podopiecznych w wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia.


W uroczystości udział wzięli również: Joanna Glezman - Pełnomocnik Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego ds. organizacji pozarządowych, Elżbieta Mierzyńska - przedstawiciel Biura Dialogu Społecznego i Porządku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego, Jolanta Dakowska Warmińsko – Mazurski Lider Młodzieżowego Wolontariatu, Zbigniew Zabłocki - Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Środowiska i Geodezji Rady Powiatu w Ostródzie, Jolanta Górecka - Sekretarz Gminy Łukta, Bożena Janowicz - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostródzie, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele i opiekunowie Szkolnych Klubów Wolontariatu oraz wolontariusze.

Data upowszechnienia tekstu: 08.12.2015r.
Osoba, która dostarczyła tekst: Anna Żebrowska
Autor zdjęć: 
Arkadiusz Krajzewicz

1
1
1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.