sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontUczniowie z Miłakowa, prezentując m.in. taniec „Belgijka” oraz pokaz Zumby podczas integracyjnego festynu mikołajkowego 3 grudnia br., podsumowali swoje uczestnictwo w projekcie pt. „Ja też będę dorosły”. Podczas festynu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym dzieci skorzystały z wielu atrakcji, np.: zamykanie w dużej bańce mydlanej, balonowego zoo, quizów, gier i zabaw ruchowych.

Młodzież ze szkoły zawodowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie przygotowała dla wszystkich wspaniały poczęstunek. Był deser z sernika, galaretek i bitej śmietany, muffinki, babeczki owocowe, koreczki owocowe , napoje i owoce.

Miniony festyn był ostatnim wydarzeniem w trakcie realizacji projektu pt. „Ja też będę dorosły”. Wcześniej dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych oraz brały udział w warsztatach, np. savoir vivre, teatralnych, rękodzielniczych i dla społeczności lokalnych. Odwiedziły teatr, kino, restaurację.

Partnerami projektu byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie, Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie i Miłakowski Dom Kultury.
Projekt dofinansowali: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Społecznych 2015, Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski i Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie z filią w Miłakowie.
 
Data upowszechnienia tekstu: 21.12.2015r.
Osoba, która dostarczyła tekst: Łukasz Ziembiński
Autor zdjęć:
Łukasz Ziembiński
 
 
21
21
21
21
21

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.