sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontPo raz dziesiąty uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostródzkiego rywalizowali w Powiatowym Konkursie Czytelniczym, przeprowadzonym 23 lutego 2016 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie. Zdobywcą pierwszego miejsca został uczeń LO Nr 1 Mateusz Przygoda.

Tegoroczna tematyka konkursu obejmowała znajomość popularnej wśród młodzieży Sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego.
Finał Konkursu Czytelniczego był również okazją do uroczystego wręczenia nagród dla laureatów konkursu plastycznego na najciekawszą ilustrację do Sagi o wiedźminie, zorganizowanego wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostródzkiego.

Organizatorami X Powiatowego Konkursu Czytelniczego były: biblioteka szkolna LO Nr 1 i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ostródzie.
 
Osoba, która dostarczyła tekst: Marta Zwalińska
Autor zdjęć: Grażyna Mikulewicz
1
1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.