sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontPodczas Dnia Otwartego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie, 12 maja br. przybyłym dzieciom i ich rodzicom zaprezentowano szkołę, internat, ofertę edukacyjną i terapeutyczną oraz bogaty dorobek szkoły (puchary, księgi oraz inne pamiątki).

Odwiedzający mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami szkoły (psychologiem, logopedą, pedagogiem) oraz obejrzeć sale lekcyjne i pomieszczenia do zajęć terapeutycznych, uczestniczyć w zajęciach w sali doświadczenia świata i integracji sensorycznej czy warsztatach gastronomiczno-plastycznych. Miłego akcentu całej imprezie dodał słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych.

Źródło informacji: Małgorzata Rybczyńska
Adiustacja: Henryk Kropidłowski
Autor zdjęć: Ilona Suszczyńska

1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.