een logoSerdecznie zapraszamy Państwa do udziału w sesji rozmów biznesowych dla branży spożywczej organizowanej podczas Targów Polagra Food, która odbędzie się w dniu 22 września 2015 roku w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest sieć Enterprise Europe Network. Podczas tegorocznej edycji spodziewamy się obecności wielu przedsiębiorców z Europy i poza, m.in.: Niemiec, Belgii, Włoch, Portugalii, Rumunii, Francji, czy też Algierii.

Udział w spotkaniach biznesowych jest bezpłatny.Każdy z uczestników otrzymuje m.in. 1-dniowy bilet wstępu na targi POLAGRA TECH, PAKFOOD i POLAGRA GASTRO oraz wpis do katalogu spotkań. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań znajdują się w załączonej ulotce oraz na stronie internetowej giełdy: https://www.b2match.eu/b2b-food2015.

Oficjalnym językiem spotkań biznesowych jest język angielski. Konsultanci Enterprise Europe Network oferują Państwu wsparcie przy wyborze partnerów oraz podczas sesji rozmów.

Sesja rozmów biznesowych adresowana jest do poszczególnych grup asortymentowych:

• żywność i napoje,
  • HoReCa (hotele, restauracje, catering),
  • technologie przetwórstwa,
  • opakowania,
  • logistyka.

JAK TO DZIAŁA?
Uczestnicy zamieszczają profil firmy w formularzu rejestracyjnym na platformie: (https://www.b2match.eu/b2b-food2015/registration) wraz o opisem swojej działalności oraz rodzajem poszukiwanej współpracy.

Prosimy przy rejestracji o wybór jako „Support Office” - Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.
- Informacje o firmie zamieszczane są w katalogu on-line (https://www.b2match.eu/b2b-food2015/participants ).
- Wszyscy zarejestrowani uczestnicy wybierają partnerów do rozmów.
- Każdy z uczestników spotkań otrzyma indywidualny grafik rozmów biznesowych.
- Uczestnicy spotkają się podczas uprzednio zaaranżowanych rozmów przy stolikach w dniu 22 września 2015 r.

WAŻNE TERMINY:
07.09.2015 – REJESTRACJA I ZAMIESZCZANIE PROFILI KOOPERACYJNYCH FIRM;
07-14.09.2015 – WYBÓR PARTNERÓW DO SPOTKAŃ;
22.09.2015 – SPOTKANIA BIZNESOWE.

OSOBA KONTAKTOWA:
Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel: 89 535 67 83.