sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

een logoSerdecznie zapraszamy Państwa do udziału w sesji rozmów biznesowych dla branży spożywczej organizowanej podczas Targów Polagra Food, która odbędzie się w dniu 22 września 2015 roku w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest sieć Enterprise Europe Network. Podczas tegorocznej edycji spodziewamy się obecności wielu przedsiębiorców z Europy i poza, m.in.: Niemiec, Belgii, Włoch, Portugalii, Rumunii, Francji, czy też Algierii.

Udział w spotkaniach biznesowych jest bezpłatny.Każdy z uczestników otrzymuje m.in. 1-dniowy bilet wstępu na targi POLAGRA TECH, PAKFOOD i POLAGRA GASTRO oraz wpis do katalogu spotkań. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań znajdują się w załączonej ulotce oraz na stronie internetowej giełdy: https://www.b2match.eu/b2b-food2015.

Oficjalnym językiem spotkań biznesowych jest język angielski. Konsultanci Enterprise Europe Network oferują Państwu wsparcie przy wyborze partnerów oraz podczas sesji rozmów.

Sesja rozmów biznesowych adresowana jest do poszczególnych grup asortymentowych:

  • żywność i napoje,
  • HoReCa (hotele, restauracje, catering),
  • technologie przetwórstwa,
  • opakowania,
  • logistyka.

JAK TO DZIAŁA?
Uczestnicy zamieszczają profil firmy w formularzu rejestracyjnym na platformie: (https://www.b2match.eu/b2b-food2015/registration) wraz o opisem swojej działalności oraz rodzajem poszukiwanej współpracy.

Prosimy przy rejestracji o wybór jako „Support Office” - Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.
- Informacje o firmie zamieszczane są w katalogu on-line (https://www.b2match.eu/b2b-food2015/participants ).
- Wszyscy zarejestrowani uczestnicy wybierają partnerów do rozmów.
- Każdy z uczestników spotkań otrzyma indywidualny grafik rozmów biznesowych.
- Uczestnicy spotkają się podczas uprzednio zaaranżowanych rozmów przy stolikach w dniu 22 września 2015 r.

WAŻNE TERMINY:
07.09.2015 – REJESTRACJA I ZAMIESZCZANIE PROFILI KOOPERACYJNYCH FIRM;
07-14.09.2015 – WYBÓR PARTNERÓW DO SPOTKAŃ;
22.09.2015 – SPOTKANIA BIZNESOWE.

OSOBA KONTAKTOWA:
Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel: 89 535 67 83.

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.