sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

logo euwinEuropejska Sieć Innowacji w Miejscu Pracy (European Workplace Innovation Network, EUWIN) organizuje razem z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ekspercki warsztat dla przedstawicieli biznesu. Wydarzenie to będzie miało miejsce 19 października br., poniedziałek, w Warszawie (program).

EUWIN została powołana do życia przez Komisję Europejską w celu wspierania absorpcji przez przedsiębiorstwa, szczególnie MSP, innowacji nie-technologicznych. Aby skutecznie konkurować na rynkach lokalnych i międzynarodowych firmy muszą inwestować nie tylko w innowacje technologiczne. Managerowie powinni także przemyśleć nie-technologiczne aspekty prowadzenia przedsiębiorstwa. Struktura firmy, polityka HR, proces decyzyjny, relacje z klientami i dostawcami, czy nawet sposób zaprojektowania przestrzeni biurowej – wszystkie te elementy mają wpływ na zdobycie i utrzymanie przewagi nad konkurencją. To właśnie mamy na myśli mówiąc o innowacjach w miejscu pracy!
Podczas warsztatu w Warszawie poznają Państwo przykłady Polpharmy i innych europejskich liderów, takich jak Electricité de France (Francja), Bombardier (Belgia) czy Arginta (Litwa). Do dyskusji zostali także zaproszeni przedstawiciele administracji publicznej z Polski, Litwy
i Hiszpanii, którzy opowiedzą o tym jak wpierać przedsiębiorstwa w tego typu praktykach.
Wydarzenie odbędzie się w języku polskim i angielskim, tłumaczenie symultaniczne zostanie zapewnione. Rejestracja na warsztat jest możliwa po zalogowaniu się na stronie EUWIN pod adresem: http://uk.ukwon.eu/Warsaw_booking 
Warsztat będzie miał miejsce w FORCIE Sokolnickiego, ul. Stefana Czarnieckiego 51, 01-541 Warszawa.

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Data upowszechnienia tekstu: 18.09.2015r.
Osoba, która dostarczyła tekst: Marta Kopańko-Zalewska

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.