sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

logo sosw milakowoUczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Miłakowa po wakacjach rozpoczynają realizację zadania publicznego w ramach rządowego programu na lata 2014 – 2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” pt. "Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń – zajęcia edukacyjne dla uczniów SOSW w Miłakowie".

Celem projektu jest kreowanie zdrowego, bezpiecznego i przyjaznego środowiska szkoły, promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, zagospodarowanie czasu wolnego ze szczególnym uwzględnieniem aktywności fizycznej w szkole oraz poza nią, a także edukacja z zakresu zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.

Spośród 43 wniosków do realizacji projektu organizator wytypował jedynie 8, a wśród nich znalazł sie wniosek uczniów SOSW w Miłakowie. W projekcie uczestniczyć będzie 30 uczniów tej placówki, którzy realizować będą zajęcia w 7 grupach. W ramach działań projektowych zorganizowane zostaną, m.in., wycieczki rowerowe, spotkania z socjoterapeutą i psychologiem oraz zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego, które poprowadzą przedstawiciele policji oraz straży pożarnej, demonstrując m.in., pokaz akcji ratowniczej na drodze. W trakcie realizacji zajęć zostanie zorganizowany konkurs z bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wezmą w nim udział uczniowie ośrodków szkolno wychowawczych z terenu województwa warmińsko – mazurskiego. Jednym z zadań konkursu będzie przygotowanie krótkiej scenki teatralnej o tematyce bezpiecznego poruszania się po drogach.

Patronat nad turniejem objęli: Starosta Ostródzki Pan Andrzej Wiczkowski i Radny Rady Powiatu V Kadencji - Pan Zbigniew Zabłocki.
 

Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji
i Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

data utworzenia: 24.09.2015 r.
autor: Waldemar Przybysz

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.