sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

uokKomisja Konkurencji Międzynarodowej Izby Handlowej (ang. International Chamber of Commerce, ICC) przygotowała „Zestaw narzędzi ICC do tworzenia programów przestrzegania prawa konkurencji”, opracowanie adresowane do małych, średnich i dużych przedsiębiorców.

Praktyczny przewodnik pomagający zbudować skuteczny program zgodności z prawem konkurencji, przygotowany w oparciu o najlepsze praktyki organów antymonopolowych z wielu krajów, organizacji pozarządowych oraz szefów działów prawnych w przedsiębiorstwach, polska edycja uznanego międzynarodowego podręcznika „ICC Antitrust Compliance Toolkit”.

Prezentacja opracowania odbyła się 9 czerwca 2015 r. Spotkanie inauguracyjne otworzyła Bernadeta Kasztelan-Świetlik, Wiceprezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Pobierz dokument

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.