sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

V konferencja badawcza "Innowacje w działaniu - współczesne źródło wzrostu przedsiębiorstw"

parpPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z działającym przy niej Ośrodkiem Badań nad Przedsiębiorczością zapraszają do udziału w V Konferencji Badawczej "Innowacje w działaniu - współczesne źródło wzrostu przedsiębiorstw", która odbędzie się 3 grudnia 2015 r., w Pałacu Prymasowskim w Warszawie (ul. Senatorska 13/15).

Tematem wiodącym konferencji są innowacje w działaniu, jako kluczowy czynnik wzrostu przedsiębiorstw. O innowacyjności w tym ujęciu porozmawiamy w kilku aspektach. Pokażemy przykłady wpływu globalizacji na wybrane ekosystemy innowacji oraz na tworzenie się innowacyjnych modeli biznesowych. Pokażemy, jak firmy mogą wzmocnić swoją innowacyjność, na przykład wykorzystując lepsze narzędzia do tworzenia innowacji, ale też przez redefiniowanie wartości tworzonych przez firmę i osadzenie ich w szerszym kontekście społecznym.

W trakcie konferencji przedstawimy również najnowsze wyniki badań na temat przedsiębiorczości w Polsce w porównaniu z innymi krajami świata, pozyskane przez PARP w ramach cyklicznego projektu badawczego Global Entrepreneurship Monitor, a także opowiemy o innowacyjności mikroprzedsiębiorstw w Polsce.

Innowacje w działaniu to także obszar zainteresowania administracji dlatego na spotkaniu skupimy się również na dyskusji o najnowszych narzędziach służących projektowaniu polityki innowacyjności.

Program konferencji dostępny jest na stronie:
http://badania.parp.gov.pl/v-konferencja-badawcza-parp-2015-r-2

Rejestracja i kontakt: Justyna Starczyk, tel.: 022 432 70 21, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Data upowszechnienia tekstu: 19.11.2015r.
Osoba, która dostarczyła tekst: Marta Kopańko-Zalewska

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.