krajobraz pochylnia1 pomost

Uwaga! Zamknięcie drogi!SKANSKA S.A. jako generalny wykonawca kontraktu „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 519 na odcinku Małdyty Morąg" informuje, że w okresie od 16.08.2017r. do 15.09.2017r. wprowadzone zostanie czasowe zamknięcie drogi wojewódzkiej nr 519 na odcinku Wilamowo - Dobrocin w km 30+350 - 33+ 300 oraz na odcinku Antoniewo - Morąg 37+570 - 38+700.


Objazd został wyznaczony według zatwierdzonego i złączonego schematu drogą- (Małdyty-stara 7 -Pasłęk- Kwitajny-Morąg). Z uwagi na fakt, iż na istniejącej DW Małdyty-Morąg obowiązuje ograniczenie wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej RMC powyżej 15 ton i po ustaleniu z zarządca drogi, objazd jest wyznaczony tylko dla pojazdów o RMC do 18 ton.

Dojazd mieszańców Dobrocina możliwy jest przez Kudypy-Jędrychówko.

Przy odcinkowym zamknięciu drogi wojewódzkiej, Wykonawca zamierza wykonać szereg robót niebezpiecznych w tym przede wszystkim te związane z głębokimi wykopami tj; II etap przepustów pod koroną drogi i wymiany gruntu.

Wykonywanie tego typu prac przy ruchu wahadłowym po którym odbywa się ciężkich ruch tranzytowy jest bardzo niebezpieczne i niesie ze sobą szereg problemów technologicznych. Mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników wykonawcy oraz pozostałych użytkowników drogi zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość.

Źródło informacji: Dyrektor Kontraktu, mgr inż. Jakub Krzysztofiak

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA

Podobne: