lotnisko olsztyn mazuryJuż za kilka dni, 27 marca odbędzie się pierwszy lot na trasie Lwów – Szymany – Lwów. O rozszerzeniu siatki połączeń Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury o loty do Lwowa, na wspólnej konferencji prasowej 8 listopada 2017 roku, poinformowali przedstawiciele Polskich Linii Lotniczych LOT oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko–Mazurskiego.

Rejsy będą wykonywane dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty – w godzinach nocnych. Samolot będzie startował ze Lwowa o godz. 1:40, żeby następnie wylądować w Szymanach o godz. 2:15. Start z Szyman przewidziany jest na godz. 3:10, a lądowanie we Lwowie na godz. 5:35. Rejsy będą wykonywane samolotem Bombardier Q400, który może zabrać na pokład 78 pasażerów.
Ceny biletów zaczynają się od 239,00 zł za podróż w dwie strony.

Komunikat prasowy: kliknij tutaj

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury

Informację dostarczył: Dominik Markowski