kopia zapasowa plakat zdrowe lato zmiana datyTo już 5 wydarzenie Kampanii „Zdrowe Lato”. W piątek (17.08.2018 r.) od godz. 15:00 na bulwarze j. Drwęckiego (na przeciwko placu zabaw dla dzieci przy Amfiteatrze) odbędzie się akcja pod nazwą „Pierwsza pomoc”. Główną atrakcją programu będzie pokaz sprzętu ratunkowego oraz akcja ratownicza osoby tonącej. Ponadto, ratownicy medyczni z PCK wykonają instruktaż pierwszej pomoc, podczas którego będzie można dowiedzieć się jak postępować przy akcji ratowania życia ludzkiego.

Dodatkowo, zupełnie za darmo będzie można wykonać badania poziomu cholesterolu, ciśnienia tętniczego, poznać swoje BMI, skorzystać z masażu relaksującego oraz zapisać się na badanie USG piersi. Naszych najmłodszych gości będzie zabawiać animator. Ponadto trenerki personalne przeprowadzą letni pokaz fitness. Na odwiedzających będą czekać przepyszne naturalne przekąski oraz orzeźwiające napoje.

Dla uczestników zapewniamy wiele atrakcji, dobrą zabawę oraz drobne upominki. :)

Ważna informacja: zmiana daty ostanieniego wydarzenia Kampanii "Zdrowe Lato" tj. z 25.08 na 31.08.2018 r.

Źródło informacji: Wydział Promocji