sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Drużyna z PetofiegoPo zaciętej walce ostródzki „Ekonomik” zdobył II miejsce i tytuł Wicemistrza Warmii i Mazur w grach Counter Strike: Global Offensive w I Mistrzostwach Warmii i Mazur w e-sporcie o puchar Marszałka Województwa. Mistrzostwa odbyły się Porcie Lotniczym Mazury w Szymanach w dniach 25-26 września 2018 r. Ostródę reprezentowała drużyna z ZSZ im. S Petőfi, w składzie: Damian Jaskólski, Paweł Michalak, Igor Ślusarczyk, Maciej Nowicki i Daniel Malinowski.

Przedmiotem działań zawodników E-sportu były gry komputerowe, które należą do najpopularniejszych współcześnie form rywalizacji wśród młodzieży. Mimo, że nie ma to nic wspólnego z aktywnością fizyczną, to trzeba wykazać się lotnością umysłu, stosowaniem taktyki i wyobraźni przestrzennej oraz refleksem. Turniej obejmował rozgrywki w grach Counter Strike: Global Offensive oraz Fifa18. Ostródzianie gładko przeszli przez fazę pucharową z udziałem 8 drużyn, a w finale zajęli drugie miejsce w kategorii GO.

1
1

data: 11.10.2018 r.
tekst i foto: Kinga Tańska
adjustacja: H. Kropidłowski

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2018

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

Podobne:

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych.