sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontFundusz Aktywni Obywatele to program dotacyjny skierowany do organizacji społecznych, finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jego operatorem jest konsorcjum tworzone przez 3 organizacje - Fundację im. Stefana Batorego, Fundację "Stocznia" oraz Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich, wybrane w konkursie ogłoszonym przez Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli. Fundusz będzie dysponował budżetem w wysokości 30 mln euro i będzie funkcjonował w latach 2019-2024.

Podczas spotkania, którego gospodarzem będzie Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych ReczJasna, chcemy zebrać opinie na temat wstępnej koncepcji Funduszu. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele operatora Funduszu.
 
Gorąco zachęcamy do podzielania się opiniami, uwagami i podpowiedziami:
• jak Fundusz może odpowiedzieć na wyzwania i potrzeby społeczeństwa obywatelskiego w Polsce,
• jakie działania powinien wspierać, by osiągnąć oczekiwane rezultaty,
• jak może uzupełnić istniejące źródła finansowania działań obywatelskich.

Wasze opinie pomogą w wypracowaniu ostatecznego kształtu Funduszu. Szczegóły dotyczące głównych założeń Funduszu i dokument stanowiący podstawę do dyskusji znajdują się na stronie: www.konsultacje.aktywniobywatele.org.pl

Spotkanie odbędzie się dn. 9.02.2019 r. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 9 w godz. od 11:00- 14:00.
Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w spotkaniu do dnia 6.02.2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

----
Zdajemy sobie sprawę z tego, że konieczność ponoszenia kosztów podróży może stanowić dla części z Państwa przeszkodę w udziale w spotkaniu. Dysponujemy pewną (ale ograniczoną) pulą środków przeznaczonych na pokrycie kosztów podróży uczestników spoza Ostródy. Potrzebę zwrotu kosztów podróży prosimy zgłosić mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Możemy zwrócić koszty biletu pociągiem II klasy/PKS-em lub - w przypadku podróży samochodem - równoważność tej kwoty.
 

Źródło informacji: Aleksandra Rosłoniec

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.