transmisja nazywoRada Powiatu w Ostródzie zbiera się na IV Sesji VI kadencji 27 marca 2019 r. o godz. 12:00 w sali Nr 220 Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5. Na przewidywany porządek obrad, który na wniosek radnych może zostać rozszerzony, składają się m.in.:

• Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019- 2033.
  • Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Samorządowi Województwa Warmińsko- Mazurskiego.
  • Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Powiatu Ostródzkiego, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Ostródzki oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  • Pozbawienie kategorii dróg powiatowych położonych na terenie gminy miejskiej Ostróda, w tym podjęcie uchwały.
  • Podjęcie uchwały w sprawie wystąpienia ze Stowarzyszenia „Szesnastka”.
  • Ustalenie wysokości opłat za usuniecie i przechowywanie obiektów pływających na rok 2019, w tym podjęcie uchwały.
  • Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej na realizację których w 2019 roku przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  • Podjęcie uchwały w sprawie wysokości wynagrodzenia dla zawodowych rodzin zastępczych oraz prowadzących rodzinny dom dziecka z tytułu świadczonej opieki i wychowania.
  • Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Powiatu Ostródzkiego.
  • Odwołanie Skarbnika Powiatu, w tym podjęcie uchwały.
  • Powołanie Skarbnika Powiatu, w tym podjęcie uchwały.

Bezpośrednią transmisję z sesji można obejrzeć [tutaj]