sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontSpośród ośmioro wolontariuszy, jury Powiatowego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” wyłoniło tegorocznego laureata, którym został Michał Lendzion. Podczas uroczystej Gali Wolontariatu w dniu 1 kwietnia 2019 r., w sali konferencyjnej Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie, Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski wręczył nagrody wolontariuszom, ich rodzicom oraz opiekunom.

Powiat Ostródzki, już po raz siedemnasty, może poszczycić się grupą młodych, wspaniałych ludzi o wielkich sercach, chcących bezinteresownie pomagać drugiej osobie. Poza głównym laureatem powiatowego konkursu do grona „Wspaniałych Powiatu Ostródzkiego” dołączyli ponadto: Zuzanna Pająk, Szymon Kołecki, Sandra Kempa, Grzegorz Fafiński, Wiktoria Hardejewicz, Patryk Bielecki, Paulina Szlachtowicz. Spośród wolontariuszy jury wyróżniło również Darię Krystofik, Dominikę Wilków oraz Grupę Wolontariuszy z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 9. Drezdeńskiej Brygady Artylerii w Morągu. W tegorocznym konkursie rywalizowało ze sobą 10 wolontariuszy i grupa działająca w jednej ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostródzkiego.

W uroczystości wzięli także udział: Bogusława Orzechowska – Senator RP, Andrzej Pęziński – Przedstawiciel Marszałka Województwa Warmińsko–Mazurskiego, Jolanta Dakowska – Warmińsko–Mazurski Lider Młodzieżowego Wolontariatu, Radni Rady Powiatu, dyrektorzy szkół i placówek powiatu ostródzkiego.

Oprawę muzyczną Gali zapewnili uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie pod kierownictwem pani Joanny Jaskółowskiej.
 
Informacja i foto: Dorota Budziszewska-Hilińska
Adjustacja: H. Kropidłowski

1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.