krajobraz pochylnia1 pomost

front1Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie organizuje konkurs fotograficzny pn. „MÓJ PIES I WODA – BEZPIECZNA PRZYGODA”. Przedsięwzięcie to ma na celu zwiększenie społecznej świadomości istnienia zagrożeń oraz niebezpieczeństw na wodzie i terenach przywodnych, a także propagowanie i rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne oraz innych osób w trakcie wypoczynku i rekreacji nad wodą.

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym, a także mając na uwadze ogromne znaczenie profilaktycznej działalności Policji mogącej się przełożyć na zmniejszenie liczby utonięć osób wypoczywających nad wodami Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. KWP w Olsztynie organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat, mieszkających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie, na którym Ty i Twój pies prezentujecie jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą.
 
Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem oraz jego akceptacją w całości.
 
 
Fotografie konkursowe wraz z załączonym do regulaminu podpisanym oświadczeniem należy przesyłać na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 01 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r.
 
 
Źródło informacji: podkom. Tomasz Korman – Kierownik Referatu Ruchu Drogowego KPP w Ostródzie
 
plakat konkursu 2019

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA

Podobne: