sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontZ okazji XX-lecia Samorządu Powiatu Ostródzkiego, 5 lipca 2019 r., w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku odbyła się VII Uroczysta Sesja VI Kadencji Rady Powiatu w Ostródzie. Uroczystość była okazją do przyjęcia rezolucji w sprawie przedłużenia obowiązywania umów partnerskich: z Rejonem Wileńskim (Litwa) - w 10. rocznicę kontaktów partnerskich oraz z Województwem Usteckim (Czechy) – w 5. rocznicę partnerskiej współpracy.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, delegacje zagranicznych partnerskich samorządów powiatu ostródzkiego, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin powiatu ostródzkiego, przewodniczący rad miejskich i gminnych z powiatu ostródzkiego, radni powiatu, kierownicy komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.

Na koniec uczestnicy spotkania wysłuchali koncertu kwartetu smyczkowego z Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

Tekst/Foto: Wydział Promocji
Video: Telewizja Mazury
 
 
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.