sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontKolejny tydzień sezonu turystycznego w powiecie upłynął pod znakiem spektakularnych wydarzeń. Samorząd Powiatu Ostródzkiego uroczyście obchodził jubileusz XX-lecia powstania. Z tej okazji w powiecie gościły partnerskie delegacje samorządowe z Czech (Ustecki Kraj), Litwy (Rejon Wileński) oraz z Ukrainy (Rejon Nadwórna). Nasi zagraniczni przyjaciele, w piątek (5 lipca) uczestniczyli w uroczystej jubileuszowej sesji rady powiatu i w rejsie po pochylniach Kanału Elbląskiego. W sobotę i niedzielę (6 i 7 lipca) – rozegrali emocjonujący turniej piłki na wodzie (Jez. Szeląg Mały) z reprezentacją samorządową naszego powiatu oraz kibicowali narodowym drużynom piłki ręcznej plażowej podczas Mistrzostw Europy w tej dyscyplinie, rozgrywanych na plaży hotelu „Anders” w Starych Jabłonkach.

Relacje i zdjęcia z tych wydarzeń można obejrzeć na naszej stronie i naszym powiatowym Fanpage. A już przed nami kolejna porcja wrażeń jakie niosą Dni Grunwaldu z kulminacyjną inscenizacją bitwy pod Grunwaldem – 13 lipca oraz Ostróda Reggae Festival (11 – 14 lipca). Podobnie jak w minionych, tak i w tych wydarzeniach nie zabraknie patronatu powiatowego, gdyż celem wszystkich tych eventów jest promocja powiatu i Mazur Zachodnich jako terenu bardzo atrakcyjnego turystycznie, co realizuje się, m.in., za pośrednictwem mediów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu i turystów, jak również przygodnych gości do udziału w tych wydarzeniach oraz życzymy dobrej zabawy. Takie rzeczy tylko w powiecie ostródzkim.
 
Tekst: H.Kropidłowski
Foto: Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Ostródzie
Video: Nasz Powiat TV, Telewizja Mazury
 
 
 
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.