sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontDelegacja z powiatu ostródzkiego uczestniczyła w wyjeździe studyjnym we francuskim departamencie Côtes d'Armor. Wizyta odbyła się 23.06-29.06.2019 w związku z realizacją projektu „Innowacyjne podejście do metod przeciwdziałania przemocy w rodzinie we współpracy międzynarodowej”. Zainteresowanie projektu jest ukierunkowane na sytuację osób starszych i z niepełnosprawnościami. Na tygodniowy pobyt we Francji składały się spotkania ze specjalistami, dedykowane szkolenia oraz wizyty w instytucjach zajmujących się różnymi aspektami przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

Całość została podsumowana na specjalnie zorganizowanych przez stronę francuską warsztatach. Uczestnicy zapoznali się z szeregiem rozwiązań, które można stosować w codziennej pracy. Działania projektowe zakładają wizytę partnerów z Francji w naszym powiecie. Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w latach 2019 – 2021 zakończy się przyjęciem specjalnej uchwały, która pozwoli wdrożyć nowe metody do współpracy instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w naszym powiecie.

Projekt wdrożeniowy współfinasowany z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Wartość projektu 847 932, 90 zł.
 
Źródło informacji i foto: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
 
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2018

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

Podobne:

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych.