konkurs ofertZarząd Powiatu w Ostródzie ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na świadczenie usług opieki wytchnieniowej. Komisja Konkursowa powołana Uchwałą Zarządu Powiatu w Ostródzie Nr 27/91/2019, z dnia 10.09.2019 r., na posiedzeniu w dniu 11.10.2019 r. rozpatrzyła oferty złożone na realizację zadania z zakresu świadczenia usług opieki wytchnieniowej. Komisja Konkursowa pozytywnie oceniła obie oferty w wyniku czego Zarząd Powiatu postanowi podzielić kwotę zawartą w ogłoszeniu w sposób:

przechwytywanie
Podmioty wymienione w tabeli spełniają wymogi określone w ogłoszonym konkursie ofert oraz w specyfikacji zadania. Dają gwarancję realizacji zadania w sposób oczekiwany i założony przez Zarząd Powiatu w Ostródzie. Posiadają odpowiednie zaplecze w postaci zasobów kadrowych i finansowych. Stowarzyszenia posiadają stosowne, poparte wieloletnim działaniem, doświadczenia w różnorakich formach pomocowych, związanych z pracą na rzecz osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów. Pozytywnie zaopiniowana została również kalkulacja kosztów realizacji zadania (w tym relacja do zakresu rzeczowego zadania), a także ocena działalności obu Stowarzyszeń w latach ubiegłych.

Warunki zlecenia realizacji zadania:
  • Podmioty wyłonione w drodze otwartego konkursu ofert zawierają umowę o realizację zadania;
  • Sposób realizacji zadania określają umowy podpisane z oferentami oraz złożone w ramach konkursu oferty wraz z ich aktualizacją;
  • Podmioty przyjmujące zlecenie realizacji zadania zobowiązuje się do wykonania zadania w zakresie i na zasadach określonych w umowie o realizację zadania, a organ zlecający realizację zadania do przekazania określonych środków finansowych;
  • Warunkiem zlecenia realizacji zadania jest wykonanie zadania na warunkach i zgodnie z celami zawartymi w Programie „Opieka wytchnieniowej” – edycja 2019r.

Żródło informacj: Alicja Mikulewicz PCPR w Ostródzie