sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

banner 8wspanialych3Finał Ogólnopolski XXI Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w Ostródzie. W dniach 12-15 czerwca Ostróda będzie gościć lokalnych laureatów Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Oczekujemy na przyjazd wolontariuszy z opiekunami oraz przedstawicielami samorządów reprezentujących miasta, gminy, powiaty z całej Polski.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz inspiracją do kolejnych działań młodych wolontariuszy. 13 czerwca 2015 r., w Ostródzie, podczas XXI Gali Ogólnopolskiego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” zostaną zaprezentowani młodzi wolontariusze, którzy w sposób szczególny angażują się w pracy na rzecz drugiego człowieka oraz innych istot żyjących.

Przedmiotem kulminacyjnym Konkursu jest wytypowanie ośmiu laureatów w kategorii wiekowej „Ósemki”, którzy otrzymają tytuł „Wspaniałej” lub „Wspaniałego” oraz zostaną nagrodzeni specjalnie zaprojektowanymi statuetkami przez artystę Wojciecha Kałę.
Oczekujemy od 300-500 Wolontariuszy z całej Polski.
 
Do spotkania!
Organizatorzy
 
Do pobrania:
 
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.