wystawa pt. światy równoległe plakatArtyści: Bartek J. Niewiadomski i Małgorzata Olewińska zapraszają na wystawę malarstwa i grafiki pt. "Światy równoległe" pod patronatem Starosty Ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego, która odbędzie się dnia 7 sierpnia 2020 roku (piątek) o godz. 19.00 w Centrum Użyteczności Publicznej, ul. Jana III Sobieskiego 9, 14-100 Ostróda. W swoich dziełach artyści skupiają się na „Ikonach cywilizacji”, „Ikonach popkultury”. Będziemy mogli zobaczyć Jacka Nicholsona, Ninę Simone, ale również Sophię Loren, czy Ennio Morricone.

„Ktoś kiedyś powiedział: „Tyle jest wszechświatów, ile istnień ludzkich”. I to się zgadza. Są one do siebie podobne, ale również skrajnie różne. Istnieją w tym czasie i tej rzeczywistości. Bardzo blisko i jednocześnie bardzo daleko. Przenikają i uzupełniają się nawzajem. Istnieją równolegle do siebie…” - Bartek J. Niewiadomski

Podczas wystawy artyści swoją sztuką postarają się dowieść, że tak właśnie jest.
  • Małgorzata Olewińska zaprezentuje m.in. prace z cyklu „Być jak…”.
  • Bartek Niewiadomski pokaże kilka nowych prac z cyklu „Cinemusica”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/628709007999787/