plakat turniej piłki nożnej o puchar starostyJeżeli jesteś miłośnikiem piłki nożnej, lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną to mamy dla Ciebie propozycję. W ostatni weekend wakacji zapraszamy rodziny wraz z dziećmi na IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Ostródzkiego Memoriał im. Mariusza Kaliszewskiego, który odbędzie się 29.08.2020 r. (sobota) na Orliku przy Liceum Ogólnokształcącym im. J. Bażyńskiego w Ostródzie start o godzinie 10:00. Turniej cieszący się dużym zainteresowaniem w latach ubiegłych wpisał się na stałe w kalendarz cyklicznych imprez organizowanych przez Powiat Ostródzki.

W programie m.in.
  • rozgrywki naszych drużyn w systemie „każdy z każdym”
  • kibicie będą mogli sprawdzić swoje możliwości podczas konkursów, w których rywalizacja będzie ogromna, a dla najlepszych/zwycięzców zostały przewidziane nagrody;
  • aby najmłodszym kibicom umilić czas, zorganizujemy dla nich atrakcje: malowanie buziek, popcorn, wata cukrowa, kącik gier planszowych i robotyki, mnóstwo konkursów z nagrodami
  • dla przybyłych uczestników turnieju oraz zawodników zapewniamy ciepły posiłek
Drużyny:
  1. Gmina Dąbrówno
  2. Inter Miami
  3. Starostwo Powiatowe Ostróda
  4. FC Mario
  5. Recycling Ostróda
Drużyny stoczą bój o puchar Starosty Ostródzkiego. Ponadto podczas turnieju zostanie wytypowany „Najlepszy Piłkarz”, „Najlepsza Piłkarka”, „Najlepszy Bramkarz” oraz „Król Strzelców”.
Oprócz rozgrywek 5 drużyn, miłej, rodzinnej i sportowej atmosfery zapewnimy słodki poczęstunek dla najmłodszych
O prawidłowy przebieg turnieju będą dbali sędziowie oraz opieka medyczna.

PROGRAM ROZGRYWEK

9:00 – 9:30 Przyjazd drużyn, rozgrzewka
9:50 Uroczyste otwarcie turnieju, sesja zdjęciowa
10:00 Urząd Gminy Dąbrówno – Inter Miami
10:20 Starostwo Powiatowe Ostróda – FC Mario
10:40 Recykling Ostróda – Inter Miami
11:00 Urząd Gminy Dąbrówno – FC Mario
11:20 Starostwo Powiatowe Ostróda – Recykling Ostróda
11:40 FC Mario – Inter Miami
12:00 Urząd Gminy Dąbrówno – Starostwo Powiatowe Ostróda
12:20 FC Mario - Recykling Ostróda
12:40 Inter Miami – Starostwo Powiatowe Ostróda
13:00 Urząd Gminy Dąbrówno – Recykling Ostróda
13:30 Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród, sesja zdjęciowa
14:00 Pożegnanie i wyjazd ekip

*Ze względów sanitarnych obowiązuje limit miejsc.

REGULAMIN ROZGRYWEK - IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Ostródzkiego Memoriał im. Mariusza Kaliszewskiego