sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

bibliotekaDnia 8 maja 2015r. (piątek) ze względu na szkolenie dla bibliotekarzy Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Ostródzie będzie czynna dla czytelników w godz. 14.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy! W związku z obchodami XII. edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w dniach 8-15 maja 2015r. Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Ostródzie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników na „Dni Otwarte”.

W tym roku obchodzimy go pod hasłem „Wybieram bibliotekę”. W czasie „Dni otwartych” Biblioteka oferuje:

„Biblioteka oczami dziecka” - wycieczka po bibliotece + zajęcia plastyczne dla przedszkolaków (zwiedzenie biblioteki, pogadanka, wykonanie prac plastycznych będących wyobrażeniem przedszkolaków na temat bibliotekarek i bibliotek) – termin zajęć do uzgodnienia.
Odkrywamy tajemnice biblioteki – zwiedzanie pomieszczeń biblioteki „od piwnic po strych”, przybliżenie zwiedzającym pracy bibliotecznej. W przypadku grup szkolnych zwiedzanie może być połączone z lekcją biblioteczną.
Najciekawsze zakładki do książki – wystawa prac konkursowych uczniów Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie.

Zgłoszenia na wycieczki, zajęcia plastyczne oraz lekcje biblioteczne przyjmowane są elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 8964625 81.

Informację nadesłała: Ewa Pawłowska

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.