frontZachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna (ZLOT) w Ostródzie, realizująca unikalny w kraju projekt pn. "Turystyka w mig", finansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO), zrealizowała i opublikowała pierwszy w Polsce spot turystyczny dla osób głuchych. Film przedstawia prawdziwe emocje jakich można doświadczyć na #MazuryZachodnie a jego aktorami są osoby Głuche i ich rodziny a także osoby uczące się języka migowego na Mazurach Zachodnich.

Scenariusz powstał na podstawie briefu opracowanego przez uczestników projektu. Zdjęcia zrealizowano na terenie Mazur Zachodnich. Zobaczymy w nim atrakcje takie jak Kanał Elbląski, Pola Bitwy pod Grunwaldem czy dwa największe miasta regionu Ostródę i Iławę.
Za produkcję spotu odpowiada firma PIXEL DANCE - Łukasz Kalinowski, https://pixeldance.pl/

Obejrzyj i podaj dalej

{youtube}6sw5i4Iq9Qw{/youtube}

Więcej o projekcie pod linkiem: https://mazury-zachodnie.pl/aktualnosci/984-mazury-zachodnie-otwieraja-sie-na-osoby-gluche