Herb Powiatu OstródzkiegoZarząd Powiatu w Ostródzie informuje, że w dniu 22 stycznia 2021 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 p. 301 odbędą się II przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niezabudowanych działek położonych w obrębie Nr 1 miasta Miłakowo w gm. Miłakowo, uregulowanych w Kw nr EL2O/00032912/9. Sprzedaż następuje łącznie z udziałem 1/13 części w działce nr 644/1 o pow. 0,4419 ha, stanowiącej drogę wewnętrzną, uregulowanej w Kw nr EL2O/00035834/9.

Nieruchomość wolna jest od obciążeń na rzecz osób trzecich. Dział III - prawa, roszczenia i ograniczenia oraz IV - hipoteka ksiąg wieczystych o numerach EL2O/00032912/9 oraz EL2O/00035384/9 nie zawierają wpisów.

Działki niezabudowane o regularnym kształcie. Teren plaski, porośnięty roślinnością trawiastą. Przeznaczenie nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego:
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu zabudowy jednorodzinnej przy ul. Ojca Władysława Włodyki w Miłakowie, uchwalonym uchwałą Nr XXV/123/04 z dnia 26 października 2004 r. Rady Miejskiej w Miłakowie.

Działki będące przedmiotem przetargów przeznaczone są następująco:
  • działka numer 644/7 oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy jednorodzinnej,
  • działka numer 644/9 oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy jednorodzinnej,
  • działka numer 644/10 oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy jednorodzinnej,
  • działka numer 644/11 oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy jednorodzinnej,
  • działka nr 644/1 - oznaczona jest symbolem KD - ulice dojazdowe.

Ustalenia w planie dotyczące zasad budowy systemów infrastruktury technicznej:
  • zaopatrzenie w wodę: z istniejącej sieci wodociągowej przebiegającej w ul. O. Wł. Włodyki,
  • odprowadzenie ścieków bytowo gospodarczych: siecią kanalizacji sanitarnej do istniejącego kanału sanitarnego w ul. O. Wł. Włodyki i utylizowanie w istniejącej miejskiej oczyszczalni ścieków. Nie przewiduje się realizacji zbiorników bezodpływowych lub innych rozwiązań indywidualnych gospodarki ściekowej,
  • gospodarka cieplna: ze źródeł własnych.
Infrastruktura techniczna w zasięgu nieruchomości: sieć wodociągowa, kanalizacyjna, telekomunikacyjna, elektroenergetyczna, gazowa – od ul. O. Wł. Włodyki.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w formie pieniężnej najpóźniej do dnia 18 stycznia 2021 roku na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Ostródzie PKO Bank Polski SA Nr 93 1020 1811 0000 0602 0271 6835. Za dzień wpłaty uznaje się dzień wpływu należności na ww. rachunek.

Informacje w powyższej sprawie można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 lub telefonicznie pod numerem telefonu (89) 642 98 34 oraz na stronie internetowej: www.bip.powiat.demotest.pl.

Załączniki:
Źródło informacji: Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Ewidencji Gruntów