Statuetki dla najlepszych wolontariuszy powiatowego etapu Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”Starosta Ostródzki - Andrzej Wiczkowski, 24 marca br. gościł u siebie w gabinecie Joannę Balcerzak, uczennicę ZSZ im. S. Staszica i CKU w Ostródzie. Joanna jest LAUREATKĄ powiatowego etapu Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Podczas tego spotkania została nagrodzona przez Starostę m.in. dyplomem i statuetką dla najlepszych wolontariuszy. Dodatkowo, laureatka będzie reprezentowała nasz powiat podczas eliminacji ogólnopolskich, które w bieżącym roku odbędą się w trybie online – będą to rozmowy Komisji Konkursowej z wolontariuszami.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Andrzej Wiczkowski - Starosta Ostródzki, Jolanta Dakowska - Warmińsko-Mazurski Lider Wolontariatu oraz Krzysztof Świątek - opiekun Joanny w Szkolnym Klubie Wolontariatu. Na pozostałych wolontariuszy biorących udział w powiatowym etapie konkursu statuetki wraz z dyplomami czekają na wręczenie w ich szkołach.

Ośmiu Wspaniałych w 2021 r. to:
1. Joanna Balcerzak
2. Hanna Wojciechowska
3. Martyna Jarząbek
4. Katarzyna Karpacz
5. Klaudia Krzyżaniak
6. Julia Czech
7. Hanna Błaszkiewicz
8. Aleksandra Dziąba

Wolontariusze wyróżnieni w konkursie:
1. Anna Końpa
2. Gabriela Choromańska