Drukuj

Herb Powiatu OstródzkiegoZarząd Powiatu w Ostródzie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie do przedkładania uwag i opinii na temat projektu „Rocznego Programu współpracy Powiatu Ostródzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok”.

 

 1. Przedmiot i cel konsultacji:
  Celem konsultacji jest poznanie opinii podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na temat Rocznego Programu Współpracy Powiatu Ostródzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok.

 2. Forma konsultacji:
  Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie:
  a) publikacji projektu w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.powiat.ostroda.pl,
  b) publikacji projektu na stronie internetowej Powiatu Ostródzkiego www.powiat.ostroda.pl
  c) umieszczenia na tablicy informacyjnej w budynku Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie.

 3. Czas rozpoczęcia i zakończenia konsultacji:
  Uwagi i opinie wraz z uzasadnieniem proponowanych zmian prosimy zgłaszać, zgodnie z załącznikiem do niniejszego ogłoszenia, w nieprzekraczalnym terminie od dnia 1 października 2021 roku do dnia 16 października 2021 roku na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poczty tradycyjnej:
  Starostwo Powiatowe w Ostródzie,
  ul. Jana III Sobieskiego 5,
  14-100 Ostróda (liczy się data wpływu).

 4. Podmioty i osoby uprawnione do konsultacji:
  Organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 5. Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
  Aleksandra Rosłoniec, tel. 89 642-98-52, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta Ostródzki
Andrzej Wiczkowski
Załączniki:

Źródło informacji: Wydział Inwestycji i Rozwoju Lokalnego