krajobraz pochylnia1 pomost

Zdjęcie grupowe drużyn Ligi Piłki Nożnej o Puchar Starosty OstródzkiegoPo raz dziesiąty, 22-go października na Orliku przy Liceum Ogólnokształcącym Nr I w Ostródzie odbył się finał rozgrywek futbolowych. Ligę Piłki Nożnej o Puchar Starosty Ostródzkiego 2021 wygrała drużyna ze Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Faza finałowa odbyła się systemem „każdy z każdym”.


Liga rozgrywana była we wrześniu oraz październiku. W rozgrywkach brały udział zespoły, które systematycznie korzystają z możliwości, jakie daje Orlik. Celem turnieju było stworzenie poszczególnym zawodnikom możliwości rywalizacji sportowej w godnych warunkach, zachowując główne aspekty stabilności fizycznej oraz zapobieganie nałogom. Jest to też szansa na rozwój indywidualnych talentów. Rywalizacja wśród zawodników była zacięta. Jak w każdym meczu piłki nożnej i tym razem nie zabrakło emocji. Było sporo fauli i kontuzji. W pierwszej fazie rozgrywanego od września turnieju zespoły grały systemem pucharowym, turniej finałowy odbył się systemem „każdy z każdym”.

Ostateczna klasyfikacja turnieju finałowego:
I miejsce – Starostwo Powiatowe w Ostródzie
II miejsce – 11-go listopada
III miejsce – Internat Ekonomik
IV miejsce – Recykling Ostróda

Skład zwycięskiej drużyny: Bogdan Ewartowski, Rafał Ewartowski , Piotr Sowa, Paweł Śnieżawski, Adrian Duczek, Krzysztof Ruciński, Patrycja Kucharczyk-Lachowicz, Paweł Michałowski, Michał Ruciński, Mariusz Ignatjuk.
Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Ruciński, a najlepszym zawodnikiem Paweł Michałowski, obaj z drużyny Starostwa Powiatowego.

Organizatorami przedsięwzięcia byli animatorzy sportu Zygfryd Bratz i Paweł Drobisz.
 
Źródło informacji/fot.: Paweł Drobisz
 

1
1
1

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA

Podobne: