krajobraz pochylnia1 pomost

Szlachetna Paczka 2021Grudzień to magiczny czas. W miniony weekend (11-12 grudnia 2021 r.) odbył się finał najbardziej popularnej w naszym kraju akcji charytatywnej – Szlachetna Paczka. Głównym celem inicjatywy jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Tradycyjnie, po raz kolejny w połączeniu sił dwóch instytucji – Starostwa Powiatowego w Ostródzie i Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie – została przygotowana paczka dla potrzebującej rodziny z naszego regionu.

Historie wszystkich potrzebujących rodzin objętych tegoroczną akcją były bardzo poruszające, a my zdecydowaliśmy się pomóc Pani Elwirze i jej rodzinie. Dzięki gorącym sercom i zaangażowaniu pracowników udało się zebrać dary rzeczowe oraz sporą sumę pieniędzy, za którą została zakupiona trwała żywność, środki chemiczne oraz bony podarunkowe do wykorzystania w sklepach na zakup obuwia zimowego dla najmłodszych członków rodziny. Do paczek trafiły również upominki promocyjne z Powiatu Ostródzkiego.
Dary zostały przekazane wolontariuszom Szlachetnej Paczki, którzy z kolei podczas finału, nazywanego „weekendem cudów” odbywającego się co roku na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia dostarczyli je potrzebującej rodzinie.
 
Pomaganie jest fajne! Wszystkim darczyńcom serdecznie 𝗗𝗭𝗜𝗘̨𝗞𝗨𝗝𝗘𝗠𝗬!
 

1
1
1
1
1
1

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA

Podobne: