krajobraz pochylnia1 pomost

Infografika pn. Zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Od dziś WAKACJE!!!Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy oświaty, Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice. Dziś szczególnie oczekiwany i radosny moment w życiu szkolnej społeczności. Dotarliśmy do zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Za Wami nauka, praca oraz trud i wysiłek, ale też osiągnięcia, sukcesy i radości, nowe doświadczenia, zdobyta wiedza i kwalifikacje.

 
 
 
Mijający rok szkolny był szczególnie trudny. Ledwie przygasła pandemia, która dotkliwie odmieniła nasze życie, a niespodziewana agresja zbrojna na Ukrainę poruszyła nas wszystkich do głębi. Tragiczne wydarzenia rozgrywające się tuż za granicą naszego kraju, a dzięki współczesnym mediom – wręcz na naszych oczach, uzmysłowiły nam, jak bardzo krucha jest otaczająca nas rzeczywistość. Z tego doświadczenia wyciągnijmy wniosek, którego nie przekażą wprost szkolne podręczniki – cieszmy się każdą piękną chwilą życia, ceńmy wolność i spokój oraz nauczmy się dostrzegać wartość drobiazgów i niepozornych szczegółów.
 
Czasy, w których żyjemy, otwierają przed Wami liczne wrota: dostęp do rozrywki, kultury, podróży. Korzystajcie z tego pełną piersią.
 
Przed Wami wakacje!

Życzymy serdecznie wszystkim wymarzonego i udanego wypoczynku, niezakłóconego spokoju, niezapomnianych wrażeń, nowych znajomości i przyjaźni. Naładujcie akumulatory na kolejny rok! Spotkajmy się wszyscy we wrześniu zadowoleni i uśmiechnięci.
 
 
Jan Kacprzyk  
Wicestarosta  
Beata Mazur  
Przedodnicząca Rady Powiatu  
wraz z Radnymi  
Andrzej Wiczkowski
Starosta Ostródzki
 

Ostróda, 24 czerwca 2022 r.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA

Podobne: