Logo Fundacji Lotto im. H. KonopackiejPowiat Ostródzki został zakwalifikowany do II etapu konkursu "Sportowo Kulturalnie Lokalnie", organizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. W ogólnopolskim konkursie na inicjatywy sportowe wpłynęło 540 wniosków, do kolejnego etapu zostało zakwalifikowanych 80 projektów w tym zadanie powiatu pn. „BUDOWA BOISKA DO GIER ZESPOŁOWYCH”.

W przypadku otrzymania dotacji boisko o wartości 250 tys. złotych powstanie przy Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie co przyczyni się do wzrostu aktywności ruchowej młodzieży poprzez podniesienie atrakcyjności zajęć sportowych w szkole.

Od dnia 20 października 2022 roku do dnia 20 listopada 2022 roku, trwa II tura konkursu podczas której poprzez stronę www.gramywygrywamy.pl można oddać głos na wybrany projekt oraz zapoznać się z zasadami loterii. W wyniku głosowania Zarząd Fundacji wskaże od 1 do 5 laureatów konkursu w danym województwie.

Warunkiem oddania głosu w bieżącym etapie jest zakup dowolnego produktu LOTTO za min. 1 zł i odebranie kuponu promocyjnego z kodem, który należy zeskanować lub ręczne wpisać na stronie loterii.

Udział w loterii daje szansę na wygranie atrakcyjnych nagród!

• 25 x piłka Adidas Rihla 2022 z autografem Roberta Lewandowskiego,
  • 25 x koszulka 4F X RL9 z autografem Roberta Lewandowskiego,
  • 300 x karta podarunkowa 4F 400zł.

Zachęcamy do oddania głosu na projekt powiatu!

Głosuj tutaj: https://gramywygrywamy.pl

Liczy się każdy głos, zainwestuj 1 zł daj szansę młodzieży na nowe boisko!

Źródło: Wydział Inwestycji i Rozwoju Lokalnego

Sportowo Kulturalne Lokalnie - program wspierający projekty infrastrukturalne