krajobraz pochylnia1 pomost

Zdjęcie grupowe uczestników wystawy Klubu Plastyka Amatora w OstródziePodczas sobotniego wernisażu Klubu Plastyka Amatora w Ostródzie radna Rady Powiatu w Ostródzie Jolanta Dakowska wręczyła w imieniu Starosty Ostródzkiego listy gratulacyjne członkom Klubu, którzy w bieżącym roku obchodzili znaczące jubileusze. Listy ze słowami uznania i życzeniami dalszych sukcesów otrzymali następujący artyści: Maria Dzierżek, Wiesława Sawicka, Danuta Łoszkowska, Maria Pająk oraz Janusz Gębczyński.

Wernisaż wystawy pod hasłem „Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej” odbył się w ostródzkim Amfiteatrze i był okazją do zapoznania się z twórczością Klubu oraz obejrzenia ponad 120 prac ostródzkich artystów. Wydarzenie zaszczyciła swoją obecnością między innymi Elżbieta Gelert - Posłanka na Sejm RP oraz inni goście związani ze środowiskiem artystycznym i wspierający rozwój kultury. Miłym akcentem było podziękowanie dla Starosty Ostródzkiego za wspieranie działalności Klubu przez Powiat Ostródzki.
 
Klub Plastyka Amatora w Ostródzie działa od ponad pół wieku i zrzesza szerokie grono artystów specjalizujących się w różnych dziedzinach sztuki. Członkowie Klubu to ludzie niezwykle wrażliwi i utalentowani, laureaci licznych nagród i wyróżnień, którzy w swej twórczości w sposób szczególny wyrażają głębię otaczającego świata.
 
Wernisaż zorganizowany został przez Centrum Kultury w Ostródzie i Klub Plastyka Amatora w Ostródzie.
 
Tekst: Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostródzie
Zdjęcia: Jolanta Dakowska
 

1
1
1

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA

Podobne: