sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Delegacja w Kalinówce - Powiat OstródzkiW powiecie ostródzkim w terminie 15-20.07.2015 r. przebywała delegacja Województwa Usteckiego na czele z Hetmanem Oldřichem Bubeníčkiem. Andrzej Wiczkowski Starosta Ostródzki zaprosił delegację na obchody 605-lecia bitwy pod Grunwaldem.

Program pobytu przygotował Wydział Promocji. Goście popłynęli w rejs po nowowyremontowanych pochylniach kanału Ostróda-Elbląg.

Ta atrakcja wywarła największe wrażenie. Delegacja podczas pobytu poznała tajemnice starej Ostródy, zwiedziła ciekawe miejsca w Powiecie Ostródzkim, podziwiała inscenizację bitwy pod Grunwaldem, próbowała regionalnych wyrobów kulinarnych w gospodarstwach agroturystycznych oraz spędzała aktywnie czas nad wodą.

Autor: WP
Zdjęcia: WP

1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.