Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pielęgniarkom i Pielęgniarzom – ludziom o niezwykłej sile, cierpliwości i sercu pełnym empatii.
Dziękujemy za każdy gest troski, każde słowo otuchy i za obecność tam, gdzie nadzieja potrzebuje wsparcia. Niech codzienna praca przynosi Wam satysfakcję, uznanie i poczucie, że jesteście niezastąpieni.
Andrzej Wiczkowski Starosta Ostródzki


Powiat społecznościowy
Dołącz do nas i Ty!