W dniu 2 października 2025r. odbyła się kolejna edycja projektu " Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć", który jest realizowany w ramach programu profilaktyki prozdrowotnej finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Ostródzie. W warsztatach kulinarnych wzięli udział uczniowie klasy trzeciej technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofii w Ostródzie.
Warsztaty poprowadził Pan Jarosław Flis właściciel firmy wędliniarskiej Flis - Pol w Miłomłynie.
Źródło: Referat Obrony Cywilnej, Zdrowia i Spraw Obywatelskich (ZKO)


Powiat społecznościowy
Dołącz do nas i Ty!