Drukuj

konkursJeśli tworzysz lub masz pomysły na innowacyjny projekt weź udział w Konkursie Technotalent 2015. Uczestnikami konkursu mogą być osoby w wieku od 18 do 30 lat związane z regionem północno-wschodniej Polski, które zrealizowały, realizują lub mają ciekawy pomysł na projekt z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

Od 14 września 2015 r. do 20 października 2015 r. można składać indywidualnie lub zespołowo swoje pomysły bądź projekty stworzone w ciągu ostatnich trzech lat, nawet te, które brały/biorą udział w innych konkursach, ale nie zostały w nich nagrodzone.

Zwycięzcy w kategorii technika, design, biznes otrzymają nagrody główne po 10 tys. złotych każda. Dodatkowo, każdy z nich może otrzymać nagrodę w kategorii wyzwanie społeczne. Zostanie przyznana również nagroda finansowa za najlepszy projekt uczniowski oraz nagroda dla opiekuna projektu. Konkurs jest również możliwością zaprezentowania swojego talentu czołowym przedsiębiorcom z regionu, którzy poszukują utalentowanych osób na miejsca stażu, praktyk, czy pracy w swoich firmach.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin na stronie:
www.technotalenty.pl/konkurs2015

Data upowszechnienia tekstu: 06.10.2015r.
Osoba, która dostarczyła tekst: Marta Kopańko-Zalewska