nowe logo ankietaOd 5 listopada do 30 listopada b.r. Narodowy Fundusz Zdrowia przeprowadza pilotażową ankietę monitorowania poziomu satysfakcji pacjenta. Pierwszym etapem jest pilotażowe badanie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Klikając na podany link przekierowujemy się do elektronicznej wersji ankiety (link do ankiety: http://ankiety.nfz.gov.pl/index.php/377824), którą prosimy elektronicznie wypełnić za pośrednictwem internetu.

Ankieta skierowana jest wyłącznie do pacjentów, a udział w niej jest dobrowolny i anonimowy. Zakłada się, że począwszy od 2016 r. ankieta będzie przeprowadzana cyklicznie. Analiza, uzyskanych na podstawie ankiet informacji, umożliwi opracowanie takich rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie organizacji udzielania świadczeń. Pilotaż programu przewiduje przeprowadzenie ankiety skierowanej do pacjentów, którzy skorzystali ze świadczeń POZ w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W ramach pilotażu przez trzy tygodnie (od 5 listopada br.) anonimowa ankieta będzie udostępniona pacjentom w formie elektronicznej na stronie internetowej Funduszu, a także w formie papierowej w punktach obsługi pacjentów w siedzibach Oddziałów Wojewódzkich NFZ oraz ich delegatur.

Za udział w pilotażu dyrekcja NFZ góry serdecznie dziękuje.

Data upowszechnienia tekstu: 06.11.2015
Osoba, która dostarczyła tekst: Magdalena Mil Rzecznik Prasowy WM OW NFZ w Olsztynie