sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

logoMinisterstwo Gospodarki wspólnie z Konfederacją Lewiatan, Polskim Związkiem Pracodawców Budownictwa, Centrum partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) i Business Advisory Board Europejskiej Komisji Gospodarczej (EKG) zaprasza do udziału w warsztatach PPP poświęconych praktycznym zagadnieniom partnerstwa publiczno-prywatnego.

 

Warsztaty prowadzone będą w dwóch panelach tematycznych:
1. Panel I: Jak dobrze przygotować odpowiedź na ogłoszenie o zamówieniu dotyczące realizacji inwestycji w formule PPP?
2. Panel II: PPP Project Pipeline – czy to warunek niezbędny ożywienia rynku PPP
w Polsce?

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili przedsiębiorcy realizujący projekty PPP w Polsce (m. in. Pan Przemysław Szulfer, Z-ca Dyrektora Administracyjno-Finansowego w Warbud oraz Pan Nasser Massoud, Członek Zarządu Interhealth Canada Limited), jak i na świecie (członkowie Business Advisory Board EKG oraz International Finance Corporation, Bank Światowy).

Termin: 1 grudnia 2015 r.
Miejsce: Ministerstwo Gospodarki, Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, sala A/B/C

Więcej szczegółów pod adresem: http://www.mg.gov.pl/node/25480
Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź numerem telefonu: 22 693 53 36, Anna Ochwat.

Data upowszechnienia tekstu: 16.11.2015r.
Osoba, która dostarczyła tekst: Marta Kopańko-Zalewska

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.