krajobraz pochylnia1 pomost

frontStowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich zaprasza na IX Letni Bieg Sasinów „Dylewski Cross”, który odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz. 11:00 w Wysokiej Wsi k. Ostródy (Rybakówka hotelu Dr Irena Eris). Bieg ten organizowany jest od 2008 roku i odbywa się na dwóch dystansach: biegu na 5 km oraz biegu głównego na 21 km. Trasa przebiegać będzie przez malownicze Wzgórza Dylewskie.

Tegoroczna edycja wzbogacona zostanie o „Bieg Przedszkolaka” na dystansie 200 - 300 metrów oraz po raz pierwszy zawody Nordic Walking na odcinku 5 km.
 
Biuro zawodów czynne będzie 22 maja 2016 od godziny 09:00 do 10:45. Start biegu głównego zaplanowany jest na godzinę 11:00, a pięć minut później wystartują zawodnicy na dystansie 5 km.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w biegu mogą zgłaszać się mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz za pomocą formularza na stronie www.biegsasinow.com.pl
 
Źródło informacji: Błażej Banaszkiewicz
Autor zdjęć: Jacek Tracz
 
plakat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA

Podobne: