krajobraz pochylnia1 pomost

Od lewej: Kinga Niekochańska - zdobywczyni II miejsca, Andrzej Wiczkowski- Starosta Ostródzki, Julia Mostowa - zdobywczyni I miejsca, Anna Końpa - zdobywczyni III miejscaKonkurs Fotograficzny „Nasza biało – czerwona” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Ostródzie cieszył się wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i placówek oświatowych powiatu ostródzkiego ogromnym zainteresowaniem. Świadczy o tym ilość nadesłanych prac – były to aż 62 zdjęcia, które pokazały, jak ogromne znaczenie dla młodego pokolenia ma Polska i wszystkie symbole narodowe, które przez lata nas jednoczą. Spośród zgłoszonych fotografii powołane jury konkursowe wyłoniło laureatów, którzy w dniu 6 maja 2021 roku zostali wyróżnieni przez Starostę Ostródzkiego nagrodami.

Byli to:
  • Julia Mostowa laureatka I miejsca z pracą pod tytułem „Nauczę Cię, czym są te kolory, biały wraz z czerwonym” – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petöfi w Ostródzie
  • Kinga Niekochańska laureatka II miejsca z pracą pod tytułem „Nasza biało – czerwona” – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU w Ostródzie
  • Anna Końpa laureatka III miejsca z pracą „Ojczyzna – moją prawą dłonią” – uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Miłakowie. Laureatką III miejsca ex aequo została także Joanna Balcerzak z pracą „Nasza biało – czerwona” – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU w Ostródzie, która z przyczyn zdrowotnych nie mogła przybyć na rozdanie nagród.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy. Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.
 
 
Źródło informacji: Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostródzie
Materiał filmowy: Telewizja Mazury
 
 
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

super powiat3

logo2019logo zpp

 zlot

 WARMIA