krajobraz pochylnia1 pomost

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w OstródziePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna mieści się na III piętrze przychodni zdrowia przy ul. Kościuszki 2. Działa na terenie miast i gmin należących do powiatu ostródzkiego. PSSE zajmuje się między innymi wydawaniem książeczek zdrowia potrzebnych do podjęcia pracy w gastronomii, przyjmuje próbki do badań, sprawdza obiekty produkujące i sprzedające żywność i czy są przestrzegane przepisy sanitarne w restauracjach, szkołach i innych obiektach publicznych.

Przed okresem wakacyjnym badają wodę w okolicznych jeziorach, z których korzystają mieszkańcy. PSSE realizuje także programy z zakresu promocji zdrowia i higieny. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 15:00, można również się skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub portal EPUAP.

*PJM - wersja tekstu prostego

Ważne informacje znajdziesz na stronie: www.gov.pl/web/psse-ostroda

super powiat3

logo2019logo zpp