sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontPowiat Ostródzki realizuje projekt pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych powiatu ostródzkiego” który ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej obiektów 3 szkół na terenie Powiatu Ostródzkiego, tj.:
- budynku internatu Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Ostródzie,
- budynku sali gimnastycznej i szkoły Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie,
- budynku internatu, stołówki i szkoły Zespołu Szkół Zawodowych im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii i Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Morągu.

Aktualnie prace prowadzone są na budynku sali gimnastycznej i szkoły Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie.
 
Obejmują swoim zakresem następujące elementy: wykonanie elewacji, docieplenie dachu nad szkołą, modernizacja tarasu nad wejściem głównym, docieplenie dachu nad łącznikiem, docieplenie stropodachu sali gimnastycznej, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz wymianę instalacji odgromowej. Prace termomodernizacyjne w dwóch pozostałych szkołach zostały ukończone w grudniu 2018 r. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu w wysokości 2 550 203,06 zł, otrzymanemu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020 w ramach Działania 4.3: Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków, Poddziałanie 4.3.1.: Efektywność energetyczna w budynkach publicznych.
 
Całkowita wartość inwestycji wynosi 3 462 074,36 zł. Planowany termin zakończenia przedsięwzięcia to 30 listopad 2019 r.

Źródło informacji: Piotr Szerszeń Wydział Rozwoju Lokalnego
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.