Drukuj

logo euwinEuropejska Sieć Innowacji w Miejscu Pracy (European Workplace Innovation Network, EUWIN) organizuje razem z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ekspercki warsztat dla przedstawicieli biznesu. Wydarzenie to będzie miało miejsce 19 października br., poniedziałek, w Warszawie (program).

EUWIN została powołana do życia przez Komisję Europejską w celu wspierania absorpcji przez przedsiębiorstwa, szczególnie MSP, innowacji nie-technologicznych. Aby skutecznie konkurować na rynkach lokalnych i międzynarodowych firmy muszą inwestować nie tylko w innowacje technologiczne. Managerowie powinni także przemyśleć nie-technologiczne aspekty prowadzenia przedsiębiorstwa. Struktura firmy, polityka HR, proces decyzyjny, relacje z klientami i dostawcami, czy nawet sposób zaprojektowania przestrzeni biurowej – wszystkie te elementy mają wpływ na zdobycie i utrzymanie przewagi nad konkurencją. To właśnie mamy na myśli mówiąc o innowacjach w miejscu pracy!
Podczas warsztatu w Warszawie poznają Państwo przykłady Polpharmy i innych europejskich liderów, takich jak Electricité de France (Francja), Bombardier (Belgia) czy Arginta (Litwa). Do dyskusji zostali także zaproszeni przedstawiciele administracji publicznej z Polski, Litwy
i Hiszpanii, którzy opowiedzą o tym jak wpierać przedsiębiorstwa w tego typu praktykach.
Wydarzenie odbędzie się w języku polskim i angielskim, tłumaczenie symultaniczne zostanie zapewnione. Rejestracja na warsztat jest możliwa po zalogowaniu się na stronie EUWIN pod adresem: http://uk.ukwon.eu/Warsaw_booking 
Warsztat będzie miał miejsce w FORCIE Sokolnickiego, ul. Stefana Czarnieckiego 51, 01-541 Warszawa.

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Data upowszechnienia tekstu: 18.09.2015r.
Osoba, która dostarczyła tekst: Marta Kopańko-Zalewska