sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

logo programuW dniu 10 września 2015 roku w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie certyfikatów potwierdzających odbycie stażu w projekcie „Stwórz sobie szansę” – zagraniczne mobilności edukacyjne w programie Erasmus+. Projekt zakładał odbycie 4 – tygodniowych staży w zagranicznych hotelach, restauracjach oraz firmach informatycznych.

Głównym celem projektu było podwyższenie kompetencji przyszłych pracowników gastronomii, hotelarstwa i branży informatycznej a także zwiększenie perspektyw na zatrudnienie, uczestniczenie w europejskim rynku pracy oraz podwyższenie umiejętności interpersonalnych i językowych.

W uroczystości wzięli udział beneficjenci stażu czyli młodzież kształcąca się zawodach – technik hotelarz, technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych, oraz technik informatyk (46 osób) ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostródzkiego wraz z opiekunkami grup. Uczestnikami spotkania byli również przedstawiciele kadry pedagogicznej, dyrektorzy, przedstawiciele powiatu ostródzkiego. W trakcie spotkania grupy przedstawiły prezentacje multimedialne na temat staży. Następnie Starosta Ostródzki - Andrzej Wiczkowski w asyście koordynatora projektu Moniki Matusiak wręczył uczestnikom certyfikaty potwierdzające udział w stażu oraz dokumenty Europass Mobility, które są honorowane przez pracodawców w całej Unii Europejskiej. Miłym akcentem na zakończenie spotkania był słodki poczęstunek.

Data upowszechnienia tekstu: 16.09.2015r.
Osoba, która wytworzyła tekst: Monika Matusiak
Autor zdjęć: Monika Matusiak

1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.