sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Aktualności

XIX Ostródzkie Kaziuki WileńskieW niedzielę, 26 lutego na terenie naszego miasta w Hali Widowiskowo-Sportowej Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 22a odbędą się XIX Ostródzkie Kaziuki Wileńskie. Obchody rozpoczną się od symbolicznego zapalenia zniczy pod tablicą poświęconą Mieczysławowi Czerniawskiemu (godz. 13:15), po czym odbędzie się msza św. ku czci św. Kazimierza w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ostródzie (godz.13:30).

podopieczni sosw w miłakowie na obozie zimowymMłodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wraz z opiekunami z Miłakowa przebywała na obozie zimowym w Augustowie. Wyjazd zorganizowany został we współpracy z Podlaskim Stowarzyszeniem Sportowym Osób Niepełnosprawnych „Start” w Białymstoku w ramach projektu pn.: „Cykl obozów usamodzielniających osoby niepełnosprawne”.

frontSamorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w konkursie "Pamiatka regionu Warmii i Mazur". Ideą przedsięwzięcia jest pozyskanie regionalnej pamiątki, kojarzącej się z naszym regionem, symbolizującej jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Pamiątki mogą przybrać najróżniejsze formy od rzeźby i płaskorzeźby, przez grafikę, plecionkarstwo, kowalstwo artystyczn po wytwory rękodzieła artystycznego. Prace powinny promować Warmię i Mazury, nawiązywać do jej bogactwa naturalnego i kulturowego.

sesja rady powiatuW piątek, 10 lutego 2017 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Ostródzie, odbyła się XXVI sesja Rady Powiatu V kadencji. Jednym z trzech punktów obrad było uchwalenie zmian w budżetcie Powiatu Ostródzkiego na rok 2017. Uchwałę podjęto jednogłośnie.

konkursW związku z współorganizacją XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” zapraszamy do udziału w etapie powiatowym: uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, świetlic terapeutycznych oraz ośrodków terapii zajęciowej do lat 18.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem