sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Aktualności

frontKartki i ozdoby świąteczne, wyroby z drewna, gipsu z dzianiny, haftowane bombki, stroiki, świeczniki i wiele innych - to przedmioty, które można było zakupić podczas III-go Kiermaszu Świątecznego Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego. Kiermasz odbył się 11 grudnia 2018 roku w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Dochody ze sprzedaży rękodzieła organizacje pozarządowe przeznaczą na swoje cele statutowe. Podczas kiermaszu w świąteczny nastrój uczestników wprowadziły kolędy i pastorałki, które umilały zakupy. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który rozdawał najmłodszym smakołyki.

Akademia Menadżera InnowacjiJesteś właścicielem firmy? Szukasz sposobu na wdrożenie innowacji, ale nie masz wiedzy i doświadczenia jak to zrobić? Dołącz do pierwszego w Polsce autorskiego programu szkoleniowo-doradczego Akademia Menadżera Innowacji! Dowiedz się jak skutecznie wprowadzać innowacje w swoim przedsiębiorstwie. Zapewniamy nie tylko doskonałą kadrę, udział w ciekawych warsztatach i wykładach, ale również 170-godzin dedykowanego doradztwa! Nie zwlekaj, zgłoś się. Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

W. Gwiazda podczas wręczenia nagród w finale Olimpiady o BezpieczeństwieUczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Ostródzie – Wiktoria Gwiazda zakwalifikowała się do centralnego etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, który odbędzie się w Warszawie w dniach 21 - 22 marca 2019 r. Pisząc esej na jeden z podanych tematów z o bezpieczeństwie, licealistka z sukcesem przeszła etap szkolny. Etap okręgowy, który odbył się 7 grudnia 2018 r., w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie również okazał się do przejścia po rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie. Możliwość udziału w etapie centralnym ma 10 osób z najwyższymi wynikami, a jedną z nich jest Wiktoria.

konkurs ofertZarząd Powiatu w Ostródzie podaje do publicznej wiadomości wyniki ogłoszonego w dniu 06.11.2018 roku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. „Prowadzenie w 2019 roku punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego dla mieszkańców Powiatu Ostródzkiego”.

port lotniczy olsztyn mazury logoKraków wraca, Lwów zostaje. Podczas wspólnej konferencji prasowej Polskich Linii Lotniczych LOT oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która odbyła się 11 grudnia 2018 r. w Olsztynie, ogłoszono rozszerzenie siatki połączeń Portu Lotniczego Olsztyn–Mazury o loty do Krakowa oraz wznowienie lotów do Lwowa w sezonie letnim 2019. Inauguracyjny lot do Krakowa zaplanowany jest na 25 kwietnia 2019 r.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.