sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Aktualności

kopia zapasowa plakat zdrowe lato zmiana datyTo już 5 wydarzenie Kampanii „Zdrowe Lato”. W piątek (17.08.2018 r.) od godz. 15:00 na bulwarze j. Drwęckiego (na przeciwko placu zabaw dla dzieci przy Amfiteatrze) odbędzie się akcja pod nazwą „Pierwsza pomoc”. Główną atrakcją programu będzie pokaz sprzętu ratunkowego oraz akcja ratownicza osoby tonącej. Ponadto, ratownicy medyczni z PCK wykonają instruktaż pierwszej pomoc, podczas którego będzie można dowiedzieć się jak postępować przy akcji ratowania życia ludzkiego.

fe irJako mikro-, mały lub średni przedsiębiorca możesz skorzystać z dofinansowania na usługi badawczo-rozwojowe. Korzystając z usług jednostek naukowych, zyskujesz: dostęp do eksperckiej i aktualnej wiedzy naukowej, opracowanie rozwiązań umożliwiających wdrożenie innowacji i podniesienie konkurencyjności twojej firmy, możliwość włączenia użytkowników końcowych w tworzenie nowych produktów i usług. Nawet 340 tys. zł dofinansowania.

konkurs ofertDziałając na podstawie art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. 2018 poz. 450 z późn. zm.), Zarząd Powiatu w Ostródzie podaje do publicznej wiadomości wyniki ogłoszonego w dniu 10.07.2018 r. drugiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych.

frontMasz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia. To niewielki odsetek w porównaniu do innych państw, gdzie w badaniach mammograficznych uczestniczy ponad 70 % uprawnionych pań. Warunkiem skuteczności Programu jest jego masowość, długoterminowość i wysoka jakość. Jego waga i znaczenie dla zdrowia i życia Polek jest nie do przecenienia. Kobiety w wieku 50 – 69 lat są bowiem najbardziej narażone na ryzyko zachorowania.

fontoweAndrzej Wiczkowski Starosta Ostródzki oraz Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie pragną serdecznie podziękować wszystkim z Państwa, którzy doskonale bawili się na naszej 4 z 6 zaplanowanych akcji. Kampania zorganizowana została w dniu 03.08.2018 r. pn. „Bezpieczne wakacje” na bulwarze jeziora Drwęckiego.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem