sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

flagaUchwalony przez Sejm RP w roku 2000 Dzień Samorządu Terytorialnego,  obchodzony jest 27 maja. Z tej okazji, wszystkim samorządowcom Warmii, Mazur i Powiśla, Wojewoda Warmińsko-Mazurski - Artur Chojecki pragnie złożyć gratulacje i przekazać serdeczne pozdrowienia.

To ważna data w historii polskiej demokracji i samorządności. 27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze w powojennej historii wolne wybory powszechne. Polacy wybrali władze w swoich miastach i gminach. Rozpoczął się naturalny, sprawdzony w systemach demokratycznych proces wyłaniania osób, które zdobywszy zaufanie wyborców i doświadczenie są przygotowane do pełnienia funkcji liderów swoich lokalnych społeczności.

Reforma samorządowa bez wątpienia wyzwoliła ogromne zasoby twórczej energii wśród ludzi, którzy zaangażowali się w służbę publiczną na rzecz swoich wspólnot. Wielki wysiłek zaowocował osiągnięciami, którymi może pochwalić się wielu samorządowców z całej Polski, również z województwa warmińsko-mazurskiego. Dzięki Waszej pracy zmienia się, rozwija i pięknieje nasza Ojczyzna.

Gratuluję wszystkich tych dokonań władzom, radnym wszystkich szczebłi, a także pracownikom administracji samorządowej. Życzę Państwu kolejnych lat pracy zwieńczonych satysfakcją i sukcesami. Życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech Wasza aktywność na samorządowej niwie przynosi zadowolenie społeczności lokalnej i regionalnej, pomnaża dobro wspólne i przysparza korzyści całej Rzeczypospolitej.
 
 
Źródło informacji: Wojewoda Warmińsko-Mazurski
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.