sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

4Umowa partnerska podpisana przez powiat ostródzki i województwo usteckie owocuje w kilku dziedzinach. Po wizycie dyrektorów szkół w regionie Usti nad Łabą (styczeń 2015) powiat ostródzki realizuje inne ważne zobowiązanie umowy partnerskiej z Czechami. Na największych w Czechach targach turystycznych Holiday World w Pradze nasz samorząd prezentuje zachodniomazurskie walory turystyczne na wspólnie zaaranżowanym stoisku promocyjnym z Województwem Usteckim.

Najważniejszym elementem promocji jest oczywiście Kanał Ostródzko-Elbląski, w związku z mającym nastąpić, przed tegorocznym sezonem turystycznym, otwarciem pochylni po ich gruntownej rewitalizacji. Powiat oprócz własnych sił marketingowych na targach wspierany jest siłami i materiałami Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej. W działaniach promocyjnych kluczowym narzędziem powiatu jest niezawodnie makieta pochylni Oleśnica.

Powiatową prezentację promocyjną w czeskiej Pradze odwiedziła również samorządowa delegacja ze Starostą Ostródzkim Andrzejem Wiczkowskim i Przewodniczącym Rady Powiatu – Wojciechem Palińskim. 19 lutego, w pierwszym dniu targów, delegacja przyjęła na naszym stoisku Ambasador RP w Pradze Panią Grażyną Bernatowicz. Rozmowy dotyczyły zarówno partnerstwa naszego samorządu z usteckim krajem, jak i polskiej polityki promocyjnej branży turystycznej w Czechach, która dzisiaj pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

Targi potrwają do niedzieli 22 lutego.

4
4
4

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem