sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

4Umowa partnerska podpisana przez powiat ostródzki i województwo usteckie owocuje w kilku dziedzinach. Po wizycie dyrektorów szkół w regionie Usti nad Łabą (styczeń 2015) powiat ostródzki realizuje inne ważne zobowiązanie umowy partnerskiej z Czechami. Na największych w Czechach targach turystycznych Holiday World w Pradze nasz samorząd prezentuje zachodniomazurskie walory turystyczne na wspólnie zaaranżowanym stoisku promocyjnym z Województwem Usteckim.

Najważniejszym elementem promocji jest oczywiście Kanał Ostródzko-Elbląski, w związku z mającym nastąpić, przed tegorocznym sezonem turystycznym, otwarciem pochylni po ich gruntownej rewitalizacji. Powiat oprócz własnych sił marketingowych na targach wspierany jest siłami i materiałami Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej. W działaniach promocyjnych kluczowym narzędziem powiatu jest niezawodnie makieta pochylni Oleśnica.

Powiatową prezentację promocyjną w czeskiej Pradze odwiedziła również samorządowa delegacja ze Starostą Ostródzkim Andrzejem Wiczkowskim i Przewodniczącym Rady Powiatu – Wojciechem Palińskim. 19 lutego, w pierwszym dniu targów, delegacja przyjęła na naszym stoisku Ambasador RP w Pradze Panią Grażyną Bernatowicz. Rozmowy dotyczyły zarówno partnerstwa naszego samorządu z usteckim krajem, jak i polskiej polityki promocyjnej branży turystycznej w Czechach, która dzisiaj pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

Targi potrwają do niedzieli 22 lutego.

4
4
4

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.