sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęciaPodczas uroczystości zakończenia adaptacji zawodowej policjantów, które obyło się w środę, 8 listopada 2017 r., w sali sesyjnej starostwa powiatowego, nagrodzono 26 policjantów. W spotkaniu uczestniczył Andrzej Wiczkowski - Starosta Ostródzki oraz Komendant Komendy Powiatowej Policji Marcin Danowski. Za zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Ostródy wyróżniono dodatkowo 3 funkcjonariuszy.


Służby pełnione przez policjantów podczas okresu adaptacji odbywały się w systemie zmianowym, w patrolach pieszych, głównie w godzinach popołudniowych i nocnych. Jednym z podstawowych zadań mundurowych przez ostatnie tygodnie było zapobieganie i ujawnianie sprawców wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców Ostródy. Policjanci monitorowali rejony parków, placów zabaw i głównych ciągów komunikacyjnych, zwracając uwagę na miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do zakłócania porządku. Ponadto uczestniczyli w zabezpieczeniu imprez organizowanych w naszym powiecie, w tym również o charakterze artystyczno-rozrywkowym i sportowym.

 

1
1
1
1
1
1

 

Tekst i foto: Łukasz Lamcho

Adiustacja: H. Kropidłowski

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.